FD1212-A1051E2AL Fläkt
SKU:
FD1212-A1051E2AL
FD1212-A1051E2AL ARX 12 V DC DC Axialfläkt 120 x 120 x 25 mm 5,04 W
Kontakta oss för bulkpris
$25,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | FD1212-A1051E2AL |
| Tillverkare: | ARX |
| Bredd: | 120 mm |
| Luftflöde: | 180,8m鲁/h |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 120 x 120 x 25 mm |
| Matningsspänning: | 12 V likström |
| AC- eller DC-drift: | DC |
| Höjd: | 120 mm |
| Strömförbrukning: | 5.04W |
| Djup: | 25 mm |
| Bullernivå: | 51dB |
| Fläkthastighet: | 3000 varv/min |
| Maximal strömstyrka: | 420 mA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
180,8m³/h |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "FD1212-A1051E2AL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.