ARX FD0530-A2051C fläkt
SKU:
FD0530-A2051C
ARX FD0530-A2051C 5V 0,14A 3-trådig fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$7,51
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ARX |
| Modell: | FD0530-A2051C |
| Spänning: | 5V |
| Storlek: | 30 mm x 30 mm x 15 mm |
| Typ av del: | FAN |
| Nuvarande: | 0.14A |
| Längd: | 30 mm |
| Bredd: | 30 mm |
| höjd: | 15 mm |
| Ledningar: | 3 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Spänning |
5V |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ARX FD0530-A2051C Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.