Qualtek FAD1-09225CHAW12 fläkt
SKU:
FAD1-09225CHAW12
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92.5mm L x 92.5mm H Hydrodynamic 30.3 CFM (0.848m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FAD1-09225CHAW12 |
| Buller: | 19,1dB(A) |
| Luftflöde: | 30,3 CFM (0,848 m³/min) |
| Effekt (watt): | 600 mW |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 1600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Qualtek |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 92,5 mm L x 92,5 mm H |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,034 i H2O (8,5 Pa) |
| Lagertyp: | Hydrodynamisk |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV |
| Vikt: | 92,08 g (0,203 lb) |
| Serie: | FAD1-09225 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.050A |
| Spänningsintervall: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92.5mm L x 92.5mm H Hydrodynamic 30.3 CFM (0.848m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
19,1dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Qualtek FAD1-09225CHAW12 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.