Qualtek FAD1-05010CAHW11 fläkt
SKU:
FAD1-05010CAHW11
Fläkt röraxial 12VDC fyrkantig - 50mm L x 50mm H 1 kul/1 hylsa 10,3 CFM (0,289m³/min) 2 kabelkablar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | FAD1-05010CAHW11 |
| Tillverkare: | Qualtek |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 10,3 CFM (0,289 m³/min) |
| Buller: | 27,5dB(A) |
| Effekt (watt): | 1.44 W |
| RPM: | 5000 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 10,50 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | FAD1-05010 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 50 mm L x 50 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,100 i H2O (24,9 Pa) |
| Lagertyp: | 1 boll/1 hylsa |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 50X10.5MM 12VDC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt röraxial 12VDC fyrkantig - 50mm L x 50mm H 1 kul/1 hylsa 10,3 CFM (0,289m³/min) 2 kabelkablar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.120A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
27,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Qualtek FAD1-05010CAHW11 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.