Micronel F41MM-005XK-9 Fläkt
SKU:
F41MM-005XK-9
F41MM-005XK-9 Micronel 5 V dc DC Axialfläkt 41 x 41 x 12 mm 8,4 m?/h 565 mW
Kontakta oss för bulkpris
$52,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Micronel |
| Modell: | F41MM-005XK-9 |
| Varvtal (RPM): | 5400 varv/min |
| Luftflöde: | 8,4 m?/h |
| Bredd: | 41 mm |
| Höjd: | 41 mm |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 41 x 41 x 12 mm |
| Matningsspänning: | 5 V likström |
| AC- eller DC-drift: | DC |
| Strömförbrukning: | 565mW |
| Djup: | 12 mm |
| Bullernivå: | 20dB |
| Maximal strömstyrka: | 140 mA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
8,4 m?/h |
| Varvtal per minut |
5400 varv/min |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Micronel F41MM-005XK-9 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.