NMB Technologies Corp. F225A5-092-D0520 fan
SKU:
F225A5-092-D0520
Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 225mm Dia Ball 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$176,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | F225A5-092-D0520 |
| Buller: | 74,0dB(A) |
| Luftflöde: | 611,0 CFM (17,11m³/min) |
| Effekt (watt): | 93.6 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 2900 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | NMB Technologies Corp. |
| Storlek / Dimension: | Rund - 225 mm dia |
| Bredd: | 99,00 mm |
| Statiskt tryck: | 2,305 i H2O (574,2 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 2,1 kg (4,6 lbs) |
| Serie: | F225 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 3.85A |
| Spänningsintervall: | 18 ~ 30VDC |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Motorized Impellers 24VDC Round – 225mm Dia Ball 611.0 CFM (17.11m³/min) 4 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
74,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "NMB Technologies Corp. F225A5-092-D0520 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.