Nidec Components F17HA-05MC Fläkt
SKU:
F17HA-05MC
Nidec Components F17HA-05MCBrushless DC-fläkt 17X17X8mm 5V DC .015m3/min flöde 10 Pa 7db hylslager
Kontakta oss för bulkpris
$26,70
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | F17HA-05MC |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 5 V |
| Luftflöde: | 0,53 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 0,7 x 0,7 tum ; 17 x 17 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 0,3 tum ; 8 mm |
| Lagertyp: | Ärm |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Bullernivå: | 7 dBA |
| Serie: | F17HA-serien |
| Statiskt tryck: | 0,04 i H2O (9,96 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
7 dBA |
| Luftflöde |
0,53 CFM |
| Spänning |
5 V |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Nidec Components F17HA-05MC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.