NMB Technologies Corp. F175A4-062-D0540 fan
SKU:
F175A4-062-D0540
Fläktmotoriserade impellrar 24VDC Runda - 175mm Dia Boll 413,0 CFM (11,56m³/min) 4 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | F175A4-062-D0540 |
| Buller: | 72,0dB(A) |
| Luftflöde: | 413,0 CFM (11,56 m³/min) |
| Effekt (watt): | 57.6 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 4400 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | NMB Technologies Corp. |
| Storlek / Dimension: | Rund - 175 mm dia |
| Bredd: | 69,30 mm |
| Statiskt tryck: | 2,950 i H2O (734,8 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Motoriserade impellrar |
| Funktioner: | PWM-styrning, hastighetssensor (varvtal) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | – |
| Vikt: | 1 kg (2,3 lbs) |
| Serie: | F175 |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 2.4A |
| Spänningsintervall: | 18 ~ 30VDC |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläktmotoriserade impellrar 24VDC Runda - 175mm Dia Boll 413,0 CFM (11,56m³/min) 4 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
72,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "NMB Technologies Corp. F175A4-062-D0540 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.