Delta EFB0612HHA Fläkt
SKU:
EFB0612HHA
Kontakta oss för bulkpris
$10,98
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Buller: | 36,5 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 2.16W |
| Varvtal (RPM): | 4800 |
| Luftflöde: | 21,2 CFM (0,600 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.25A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | EFB |
| Statiskt tryck: | 0,169 i H2O (42,1 Pa) |
| Blad_material: | Plast |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| Tillverkare: | DELTA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
36,5 dBA |
| Luftflöde |
21,2 CFM (0,600 m?/min) |
| Kraft |
2.16W |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
4800 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta EFB0612HHA Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.