Sunon EE92251B2-000U-A99 Fläkt
SKU:
EE92251B2-000U-A99
Sunon Fans EE92251B2-000U-A99 DC-fläkt 12V 92x92x25mm 75CFM 1,6W 34dBA 2700RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | EE92251B2-000U-A99 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 75 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,6 x 3,6 tum ; 92 x 92 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Dubbel boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.135 A |
| Material: | Plast |
| Bullernivå: | 34 dBA |
| Effektklassning: | 1.6 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | EE-serien |
| Storlek: | 3,6 x 1 (92 x 25) tum (mm) |
| Hastighet: | 2700 VARV PER MINUT |
| Statiskt tryck: | 0,16 i H2O (39,9 Pa) Pa |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 94 g |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
34 dBA |
| Luftflöde |
75 CFM |
| Kraft |
1.6 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
2700 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon EE92251B2-000U-A99 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.