ebm-papst DV6424/12 fläkt
SKU:
DV6424/12
Fläkt Tubeaxial 24VDC Rektangulär/rund - 172mm L x 159,7mm H Ball 306,3 CFM (8,58m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$298,02
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | DV6424/12 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Luftflöde: | 306,3 CFM (8,58m³/min) |
| Buller: | 63,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 41 W |
| RPM: | 4300 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 51,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | DV6400 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 172 mm L x 159,7 mm H |
| Statiskt tryck: | 1,710 i H2O (425,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Automatisk omstart, hastighetssensor (tachometer) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Godkännande organ: | CCC, CSA, CE, EAC, VDE, UL |
| Beskrivning: | DV6424/12 |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Rektangulär/rund - 172mm L x 159,7mm H Ball 306,3 CFM (8,58m³/min) 3 trådar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 1.70A |
| Spänningsintervall: | 16 ~ 28VDC |
| Material - Ram: | Metall |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | Varierar beroende på temperatur |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
63,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst DV6424/12 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.