Ebmpapst DV6248U fläkt
SKU:
DV6248U
EBM-Papst DV6248U 48V 770MA 37W 2-wires fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$50,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Röraxial |
| Modell: | DV6248U |
| RPM: | 4300 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Bredd: | 50,80 mm |
| Luftflöde: | 317,8 CFM (8,90 m³/min) |
| Funktioner: | – |
| Serie: | DV6200U |
| Statiskt tryck: | – |
| Buller: | 63,0 dB(A) |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIELL 48VDC 172X51MM IP68 |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| Storlek / Dimension: | Rund - 171,5 mm dia |
| Andra namn: | 381-2774 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | UL |
| Spänningsintervall: | 28 ~ 60VDC |
| Effekt (watt): | 40.00W |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 167掳F (-20 ~ 75掳C) |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Polyamid (PA), nylon, glasfiberarmerad |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | IP68 - dammtät, vattentät |
| Nuvarande betyg: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Buller |
63,0 dB(A) |
| Luftflöde |
317,8 CFM (8,90 m³/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Ebmpapst DV6248U Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.