Pelonis D9225X24BPLB1 fläkt
SKU:
D9225X24BPLB1
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 66.9 CFM (1.90m³/min) 2 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$8,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D9225X24BPLB1 |
| Buller: | 41,2dB(A) |
| Luftflöde: | 66,9 CFM (1,90 m³/min) |
| Effekt (watt): | 3.8 W |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | 3600 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Pelonis |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 92 mm L x 92 mm H |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,240 i H2O (59,7 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Automatisk omstart, konstant hastighet, rusningsskydd, skydd mot låst rotor, polaritetsskydd |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cUL, UL |
| Vikt: | – |
| Serie: | Intelligent rörelse |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 66.9 CFM (1.90m³/min) 2 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
41,2dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Pelonis D9225X24BPLB1 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.