Globe Motors D59-B20A-05W4-000 Fläkt
SKU:
D59-B20A-05W4-000
Globe Motors D59-B20A-05W4-000 24V DC 0,95A 2-wires fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$85,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Modell: | D59-B20A-05W4-000 |
| Storlek: | 5,91 x 6,8 x 2 (150,1 x 172,7 x 50,8) In. (mm) |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Tillverkare: | Globe Motors |
| Luftflöde: | 240 CFM (6796 l/min) |
| Serie: | DC-serien |
| Mått: | 6,8 x 5,9 x 2 tum (172 x 150 x 51 mm) |
| Bullernivå: | 58 dBA |
| Hastighet: | 3350 VARV PER MINUT |
| Produktattribut: | Attributvärde |
| Ungefärlig storlek: | 6,8 x 5,9 tum (172 x 150 mm) |
| Ungefärlig tjocklek: | 2 tum (51 mm) |
| Spänningsklassning: | 24 VDC |
| Konfiguration: | Obround (platta sidor/rundade ändar) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Luftflöde |
240 CFM (6796 l/min) |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Globe Motors D59-B20A-05W4-000 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.