ebm-papst D4E180-BA02-02 fläkt
SKU:
D4E180-BA02-02
Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 332mm L x 295mm H Ball 4 Wire Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$323,70
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D4E180-BA02-02 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 460W |
| RPM: | 1360 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 309,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | D4E180 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 332 mm L x 295 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP54 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C) |
| Godkännande organ: | CCC, EAC |
| Beskrivning: | AC CENTRIFUGALFLÄKT |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär/rund - 332mm L x 295mm H Ball 4 Wire Ledningar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 2.02A |
| Spänningsintervall: | 208 ~ 230VAC |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Stål |
Package size: 42*41*45cm
Packing net weight: 13KG
DHL Gross weight: 16KG
Specifikation
Översikt
| Vikt | 16 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst D4E180-BA02-02 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.