ebmpapst D4E146-LV19-14 Fläkt
SKU:
D4E146-LV19-14
Kontakta oss för bulkpris
$416,31
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ebm-papst |
| Buller: | 46dB |
| Luftflöde: | 565m?/h |
| Bredd: | 203 mm |
| Höjd: | 216 mm |
| Serie: | D4E146 |
| Attribut: | Värde |
| Mått: | 216 x 203 x 272 mm |
| Matningsspänning: | 230 V växelström |
| AC- eller DC-drift: | AC |
| Djup: | 203 mm |
| Fläkthastighet: | 780 varv/min |
| Kurvans riktning: | Framåt |
| Tillverkare: | ebm-papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
46dB |
| Luftflöde |
565m?/h |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst D4E146-LV19-14 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.