Mechatronics D4010L12D-RSR fläkt
SKU:
D4010L12D-RSR
Fläkt Tubeaxial 12VDC Kvadratisk - 40mm L x 40mm H Hylsa 2 Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D4010L12D-RSR |
| Tillverkare: | Mechatronics Fan Group |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | – |
| Bredd: | 10,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | D4010 |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 40 mm L x 40 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Ärm |
| Funktioner: | Termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 40X10MM 12VDC LEDNING |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Kvadratisk - 40mm L x 40mm H Hylsa 2 Ledningar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Mechatronics D4010L12D-RSR fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.