Globe Motors D31-B10A-04W3-100 Fläkt
SKU:
D31-B10A-04W3-100
Globe Motors D31-B10A-04W3-100 DC-fläkt 12V 80x80x25mm 32CFM 2.04W 28dBA 2700RPM Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$9,49
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D31-B10A-04W3-100 |
| Fläkttyp: | DC |
| Spänningsklassning: | 12 V |
| Luftflöde: | 32 CFM |
| Ungefärlig storlek: | 3,2 x 3,2 tum ; 80 x 80 mm |
| Ungefärlig tjocklek: | 1 tum ; 26 mm |
| Lagertyp: | Boll |
| Konfiguration: | Fyrkant |
| Nuvarande betyg: | 0.17 A |
| Material: | Plast |
| Maximal driftstemperatur: | 70 ¡ãC |
| Lägsta driftstemperatur: | -10 ¡ãC |
| Bullernivå: | 28 dBA |
| Effektklassning: | 2.04 W |
| Rotation: | CW Examen(er) |
| Serie: | DC-serien |
| Storlek: | 3,2 x 1 (80 x 25) In. (mm) |
| Hastighet: | 2700 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | Ledningsnät |
| Typ: | Fyrkant |
| Vikt: | 3,3 oz |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
28 dBA |
| Luftflöde |
32 CFM |
| Kraft |
2.04 W |
| Spänning |
12 V |
| Varvtal per minut |
2700 VARV PER MINUT |
| Tillverkare | |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Globe Motors D31-B10A-04W3-100 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.