ebm-papst D2E160-AA03-09 fläkt
SKU:
D2E160-AA03-09
Centrifugalfläkt rektangulär/rund - 225mm L x 241mm H Ball
Kontakta oss för bulkpris
$679,77
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D2E160-AA03-09 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | – |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | – |
| Bredd: | 276,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | D2E160 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär/rund - 225 mm L x 241 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | BLÅSARE |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt rektangulär/rund - 225mm L x 241mm H Ball |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst D2E160-AA03-09 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.