Ziehl Abegg GR31C-ZID.DC.CR Fläkt
$3.757,93
ebmpapst S3G630-AR85-01 Fläkt
$2.108,72
ebmpapst D2E146-HR93-01 Fläkt
SKU:
D2E146-HR93-01
Kontakta oss för bulkpris
$279,05
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | EBM-Papst |
| Spänning:: | 230V |
| Kraft: | 150/165W |
| Luftflöde: | 93,0 ~ 205,0 CFM (2,63 ~ 5,80 m?/min) |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Form: | Rektangulär |
| Serie: | D2E146 |
| Blad_material: | Polypropylen (PP) |
| Ram_material: | Polypropylen (PP) |
| Storlek: | 220 mm x 216 mm x 178 mm |
| Tillverkare: | EBM-Papst |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Luftflöde |
93,0 ~ 205,0 CFM (2,63 ~ 5,80 m?/min) |
| Kraft |
150/165W |
| Spänning |
230(V) |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebmpapst D2E146-HR93-01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.