ebm-papst D2E097-CB01-48 fläkt
SKU:
D2E097-CB01-48
Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär - 144mm L x 137mm H (97mm Dia) Boll 106,0 CFM (2,97m³/min) 4 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | D2E097-CB01-48 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230VAC |
| Luftflöde: | 106,0 CFM (2,97m³/min) |
| Buller: | 47,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 42.00W |
| RPM: | 1650 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 140,0 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, Centrifugal |
| Serie: | D2E097 |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär - 144 mm L x 137 mm H (97 mm Dia) |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | UL |
| Beskrivning: | FLÄKT BLWR CENT 144X140MM 230VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Centrifugalfläkt 230VAC Rektangulär - 144mm L x 137mm H (97mm Dia) Boll 106,0 CFM (2,97m³/min) 4 trådar |
| Delstatus: | Föråldrad |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.190A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Stål |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
47,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst D2E097-CB01-48 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.