OLC CFR4B12X fläkt
SKU:
CFR4B12X
Fläkt, tvärflöde 12VDC Rektangulär - 125mm L x 23mm H Boll 16,4 CFM (0,459m³/min)
Kontakta oss för bulkpris
$40,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | CFR4B12X |
| Tillverkare: | OLC Inc. |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 16,4 CFM (0,459 m³/min) |
| Buller: | 32,0dB |
| Effekt (watt): | 1.56 W |
| RPM: | 7500 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 23,50 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, tvärflöde |
| Serie: | CFR4B |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär - 125 mm L x 23 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 70°C |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKT FLÄKT CF 125X23,5MM 12VDC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt, tvärflöde 12VDC Rektangulär - 125mm L x 23mm H Boll 16,4 CFM (0,459m³/min) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
32,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "OLC CFR4B12X fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.