OLC CFR2B12X fläkt
SKU:
CFR2B12X
Fläkt, tvärflöde 12VDC Rektangulär - 73,5 mm L x 23 mm H Boll 10,9 CFM (0,305 m³/min)
Kontakta oss för bulkpris
$26,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | CFR2B12X |
| Tillverkare: | OLC Inc. |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 10,9 CFM (0,305 m³/min) |
| Buller: | 35,0dB |
| Effekt (watt): | 1.3 A |
| RPM: | 9500 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 23,50 mm |
| Fläkttyp: | Fläkt, tvärflöde |
| Serie: | CFR2B |
| Storlek / Dimension: | Rektangulär - 73,5 mm L x 23 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -10°C ~ 70°C |
| Godkännande organ: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beskrivning: | FLÄKT FLÄKT CF 73,5X23,5MM 12VDC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt, tvärflöde 12VDC Rektangulär - 73,5 mm L x 23 mm H Boll 10,9 CFM (0,305 m³/min) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
35,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "OLC CFR2B12X fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.