Sunon CF4113HBT-1000U-SB9 fläkt
SKU:
CF4113HBT-1000U-SB9
Fläkt Tubeaxial 100 ~ 240VAC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Boll 109,0 CFM (3,05m³/min) 2 plintar och 3 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$33,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | CF4113HBT-1000U-SB9 |
| Tillverkare: | Sunon Fans |
| Spänning - Nominell: | 100 ~ 240VAC |
| Luftflöde: | 109,0 CFM (3,05m³/min) |
| Buller: | 44,9 dB(A) |
| Effekt (watt): | 5.10W |
| RPM: | 3600 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | CF |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 120 mm L x 120 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,370 i H2O (92,2 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Automatisk omstart, skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Uppsägning: | 2 plintar och 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP55 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV |
| Beskrivning: | EC FLÄKT 120X38MM 100-240V IP55+PW |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 100 ~ 240VAC Kvadratisk - 120mm L x 120mm H Boll 109,0 CFM (3,05m³/min) 2 plintar och 3 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.058A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polyfenylensulfid (PPS) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
44,9 dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon CF4113HBT-1000U-SB9 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.