Sunon CF1062HVL-1000U-999 fläkt
SKU:
CF1062HVL-1000U-999
Fläkt Röraxial 100 ~ 120VAC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Vapo-Bearing™ 18,0 CFM (0,504m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$14,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | CF1062HVL-1000U-999 |
| Tillverkare: | Sunon Fans |
| Spänning - Nominell: | 100 ~ 120VAC |
| Luftflöde: | 18,0 CFM (0,504 m³/min) |
| Buller: | 31,0dB(A) |
| Effekt (watt): | 2.80W |
| RPM: | 4200 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | CF |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,200 i H2O (49,8 Pa) |
| Lagertyp: | Vapo-Bearing™ (Vapobärande) |
| Funktioner: | Termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 60X25MM |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Röraxial 100 ~ 120VAC Kvadratisk - 60mm L x 60mm H Vapo-Bearing™ 18,0 CFM (0,504m³/min) 2 trådkablar |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.220A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Material - Blad: | Polybutylentereftalat (PBT) |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
31,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sunon CF1062HVL-1000U-999 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.