NMB Technologies Corp. BG0702-B04-400-0 fan
SKU:
BG0702-B04-400-0
Fläkt 12VDC Fyrkantig/rund - 75,7mm L x 75,7mm H Boll 8,5 CFM (0,238m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$6,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | BG0702-B04-400-0 |
| Buller: | 41,0dB |
| Luftflöde: | 8,5 CFM (0,238 m³/min) |
| Effekt (watt): | 2.28 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3300 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | NMB Technologies Corp. |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig/rund - 75,7 mm L x 75,7 mm H |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,497 i H2O (124,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Fläkt |
| Funktioner: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL |
| Vikt: | 89,81 g (0,198 lb) |
| Serie: | BG |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.190A |
| Spänningsintervall: | 6 ~ 13,8VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 25°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt 12VDC Fyrkantig/rund - 75,7mm L x 75,7mm H Boll 8,5 CFM (0,238m³/min) 2 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
41,0dB |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "NMB Technologies Corp. BG0702-B04-400-0 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.