DELTA AHB1348GHE-CZ41 fan
SKU:
AHB1348GHE-CZ41
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 255.8 CFM (7.16m³/min) 4 Wire Leads
Kontakta oss för bulkpris
$37,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | AHB1348GHE-CZ41 |
| Buller: | 67,0dB(A) |
| Luftflöde: | 255,8 CFM (7,16m³/min) |
| Effekt (watt): | 36 W |
| Spänning - Nominell: | 48 VDC |
| RPM: | 5500 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 4 trådkablar |
| Tillverkare: | DELTA |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 127 mm L x 127 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 1.448 in H2O (360.7 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, PWM-styrning, hastighetssensor (tach) |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Vikt: | 500,0 g (1,1 lbs) |
| Serie: | AHB |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.750A |
| Spänningsintervall: | 32 ~ 80VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 100000 timmar @ 40°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 127mm L x 127mm H Ball 255.8 CFM (7.16m³/min) 4 Wire Leads |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
67,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "DELTA AHB1348GHE-CZ41 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.