Pelonis AGB204 fläkt
SKU:
AGB204
Fläkt Micro Blower 5VDC Fyrkant - 20mm L x 20mm H Axialspår 0,380 CFM (0,011m³/min) 2 trådkablar
Kontakta oss för bulkpris
$5,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | AGB204 |
| Buller: | 19,6 dB(A) |
| Luftflöde: | 0,380 CFM (0,011m³/min) |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 5 VDC |
| RPM: | 11500 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Tillverkare: | Pelonis |
| Storlek / Dimension: | Fyrkant - 20 mm L x 20 mm H |
| Bredd: | 4,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,235 i H2O (58,5 Pa) |
| Lagertyp: | Axiellt spår |
| Fläkttyp: | Mikroblåsare |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, automatisk omstart, polaritetsskydd |
| Ingressskydd: | IP58 - dammskyddad, vattentät |
| Driftstemperatur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Godkännande organ: | CE |
| Vikt: | 0,005 lb (2,27 g) |
| Serie: | Luft-G |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Micro Blower 5VDC Fyrkant - 20mm L x 20mm H Axialspår 0,380 CFM (0,011m³/min) 2 trådkablar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
19,6 dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Pelonis AGB204 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.