Delta AFC0912DF Fläkt
SKU:
AFC0912DF
DELTA AFC0912DF 12V 1,43A 4-trådig fläkt renoverad
Kontakta oss för bulkpris
$14,09
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Modell: | AFC0912DF |
| spänning: | 12V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 1.43A |
| Längd: | 90 mm |
| Bredd: | 90 mm |
| Höjd: | 32 mm |
| Trådar eller storlek: | 4 |
| Storlek: | 90 mm mm x 90 mm mm x 32 mm mm |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFC0912DF Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.