Delta AFB1212SHE Fläkt
SKU:
AFB1212SHE
Kontakta oss för bulkpris
$20,78
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Delta Elektronik |
| Buller: | 55,5 dBA |
| Varvtal (RPM): | 4100 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 190,48 CFM |
| Typ: | Axialfläkt utan borste |
| Längd: | 120 mm |
| Bredd: | 38 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Serie: | AFB |
| Lagertyp: | Boll |
| Storlek: | 120 mm |
| Produktkategori: | DC-fläktar |
| Strömförsörjningsspänning för drift: | 12 VDC |
| Typ av tryck: | 17 mmAq |
| Effektklassning: | 15 W |
| Material för hölje: | Plast |
| Typ av avslutning: | Ledningsnät |
| Nuvarande typ: | DC |
| Fabriksförpackning Kvantitet: | 36 |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
55,5 dBA |
| Luftflöde |
190,48 CFM |
| Varvtal per minut |
4100 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFB1212SHE Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.