Delta AFB0912VH fläkt
SKU:
AFB0912VH
Kontakta oss för bulkpris
$4,16
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Delta Elektronik |
| Buller: | 45,0 dB(A) |
| Spänning:: | 12 VDC |
| Varvtal (RPM): | 3800 VARV PER MINUT |
| Luftflöde: | 67,8 CFM (1,90 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 25,40 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | AFB |
| Statiskt tryck: | 0,302 i H2O (75,2 Pa) |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 92X25.4MM 12VDC LEDNING |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 92 mm L x 92 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Effekt (watt): | 4.80W |
| Driftstemperatur: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | 0.400A |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
45,0 dB(A) |
| Luftflöde |
67,8 CFM (1,90 m?/min) |
| Spänning |
12 VDC |
| Varvtal per minut |
3800 VARV PER MINUT |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFB0912VH Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.