Delta AFB0624MB Fläkt
SKU:
AFB0624MB
Kontakta oss för bulkpris
$6,28
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Delta Elektronik |
| Buller: | 29,0 dB(A) |
| Spänning:: | 24VDC |
| Varvtal (RPM): | 3500 VARV/MIN |
| Luftflöde: | 13,4 CFM (0,375 m?/min) |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Bredd: | 15,00 mm |
| Funktioner: | – |
| Serie: | AFB |
| Statiskt tryck: | 0,119 i H2O (29,6 Pa) |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 60X15MM 24VDC TRÅD |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spänningsintervall: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Effekt (watt): | 1.44W |
| Driftstemperatur: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 70000 timmar @ 40¡ãC |
| Ingressskydd: | – |
| Nuvarande betyg: | 0.060A |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
29,0 dB(A) |
| Luftflöde |
13,4 CFM (0,375 m?/min) |
| Spänning |
24VDC |
| Varvtal per minut |
3500 VARV/MIN |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFB0624MB Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.