Delta AFB0524VHD Fläkt
SKU:
AFB0524VHD
Kontakta oss för bulkpris
$8,62
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | DELTA |
| Buller: | 40,5 dBA |
| Spänning:: | 24V |
| Kraft: | 2.4W |
| Varvtal (RPM): | 7000 |
| Luftflöde: | 20,3 CFM (0,575 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.15A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Serie: | AFB |
| Statiskt tryck: | 0,303 i H2O (75,5 Pa) |
| Blad_material: | Plast |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 50 mm x 50 mm x 20 mm |
| Tillverkare: | DELTA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
40,5 dBA |
| Luftflöde |
20,3 CFM (0,575 m?/min) |
| Kraft |
2.4W |
| Spänning |
24(V) |
| Varvtal per minut |
7000 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFB0524VHD Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.