Delta AFB04512LA fläkt
SKU:
AFB04512LA
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 45mm L x 45mm H Boll 7,7 CFM (0,216m³/min) 2 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$3,78
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | AFB04512LA |
| Tillverkare: | Delta Elektronik |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | 7,7 CFM (0,216 m³/min) |
| Buller: | 24,5dB(A) |
| Effekt (watt): | 960 mW |
| RPM: | 4000 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 10,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | AFB |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 45 mm L x 45 mm H |
| Statiskt tryck: | 0,081 i H2O (20,1 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor |
| Uppsägning: | 2 trådkablar |
| Ingressskydd: | – |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beskrivning: | FLÄKT AXIAL 45X10MM 12VDC TRÅD |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkant - 45mm L x 45mm H Boll 7,7 CFM (0,216m³/min) 2 trådar |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.080A |
| Spänningsintervall: | 9 ~ 13,8VDC |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
24,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Delta AFB04512LA fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.