ADDA AD0912LB-A72GL Fläkt
SKU:
AD0912LB-A72GL
Kontakta oss för bulkpris
$6,30
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ADDA |
| Buller: | 30 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 3W |
| Varvtal (RPM): | 2300 |
| Luftflöde: | 42 CFM (1,189 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Serie: | AD9225 |
| Storlek: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Tillverkare: | ADDA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
30 dBA |
| Luftflöde |
42 CFM (1,189 m?/min) |
| Kraft |
3(w) |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
2300 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ADDA AD0912LB-A72GL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.