ADDA AD0605MB-A70GL Fläkt
SKU:
AD0605MB-A70GL
Kontakta oss för bulkpris
$9,98
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ADDA |
| Buller: | 26 dBA |
| Spänning:: | 5V |
| Varvtal (RPM): | 3500 |
| Luftflöde: | 18,54 CFM (0,525 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.32A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Serie: | AD6025 |
| Ram_material: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Storlek: | 60 mm x 60 mm x 25 mm |
| Tillverkare: | ADDA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
26 dBA |
| Luftflöde |
18,54 CFM (0,525 m?/min) |
| Spänning |
5V |
| Varvtal per minut |
3500 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ADDA AD0605MB-A70GL Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.