ADDA AD0412MX-G70 Fläkt
SKU:
AD0412MX-G70
ADDA AD0412MX-G70 12V 0,08A 2tråds fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$7,51
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ADDA |
| Modell: | AD0412MX-G70 |
| spänning: | 12V |
| Varvtal (RPM): | 4800 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.08A |
| Kraft: | 960mW |
| Buller: | 19 dBA |
| Luftflöde: | 5,7 CFM (0,161 m?/min) |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Lager: | Boll |
| Serie: | AD4006 |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
19 dBA |
| Luftflöde |
5,7 CFM (0,161 m?/min) |
| Kraft |
960mW |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
4800 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ADDA AD0412MX-G70 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.