ADDA AD0405HB-G70 Fläkt
SKU:
AD0405HB-G70
Kontakta oss för bulkpris
$6,16
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | ADDA |
| Buller: | 25 dBA |
| Spänning:: | 5V |
| Luftflöde: | 6,2 CFM (0,175 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.19A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Lager: | Boll |
| Storlek: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Tillverkare: | ADDA |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
25 dBA |
| Luftflöde |
6,2 CFM (0,175 m?/min) |
| Spänning |
5V |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ADDA AD0405HB-G70 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.