Nidec A30122-10 Fläkt
SKU:
A30122-10
NIDEC A30122-10 115V 0,26/0,21A 2 ledningar Fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$14,09
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | NIDEC |
| Modell: | A30122-10 |
| spänning: | 115V |
| Typ: | Fläkt för kylning |
| Nuvarande: | 0.26/0.21A |
| Längd: | 120 mm |
| Bredd: | 120 mm |
| Höjd: | 38 mm |
| Trådar eller storlek: | 2 |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Nidec A30122-10 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.