ebm-papst A2E200-AH86-75 fläkt
SKU:
A2E200-AH86-75
Fläkt Tubeaxial 115VAC Rund - 197mm Dia Boll 4 Wire Ledningar - QC Uttag (2), Ringplint (1), Wire Ledning (1)
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | A2E200-AH86-75 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 115VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 85.0W |
| RPM: | 2700 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 65,50 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | A2E200 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 197 mm dia |
| Statiskt tryck: | 0,363 i H2O (90,5 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Kondensator, termiskt överbelastningsskydd (TOP) |
| Uppsägning: | 4 kabelkablar - QC-uttag (2), ringplint (1), kabelkabel (1) |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CE, CSA, UL |
| Beskrivning: | AC AXIELL VENTILATOR |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 115VAC Rund - 197mm Dia Boll 4 Wire Ledningar - QC Uttag (2), Ringplint (1), Wire Ledning (1) |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.720A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst A2E200-AH86-75 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Costech A17M23SWB MT0 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.