ebm-papst A2D250-AA06-84 fläkt
SKU:
A2D250-AA06-84
Fläkt tubaxial, 3-fas 266/460VAC rund - 250mm Dia kulplint
Kontakta oss för bulkpris
$250,37
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | A2D250-AA06-84 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 266/460VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 150W |
| RPM: | 2900 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 66,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial, 3-fas |
| Serie: | – |
| Storlek / Dimension: | Rund - 250 mm dia |
| Statiskt tryck: | 0,502 i H2O (125,0 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Dubbel spänning |
| Uppsägning: | Terminalblock |
| Ingressskydd: | IP54 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -40 ~ 176°F (-40 ~ 80°C) |
| Godkännande organ: | CE |
| Beskrivning: | AC AXIELL VENTILATOR |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt tubaxial, 3-fas 266/460VAC rund - 250mm Dia kulplint |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.220A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst A2D250-AA06-84 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.