ebm-papst A2D200-AA04-41 fläkt
SKU:
A2D200-AA04-41
Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 195mm dia boll
Kontakta oss för bulkpris
$6,66
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | A2D200-AA04-41 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230/400VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 70.0W |
| RPM: | 3150 VARV PER MINUT |
| Bredd: | 73,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial, 3-fas |
| Serie: | A2D200 |
| Storlek / Dimension: | Rund - 195 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | – |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | AC AXIELL VENTILATOR |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 195mm dia boll |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.140A |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst A2D200-AA04-41 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.