ebm-papst A2D200-AA04-29 fläkt
SKU:
A2D200-AA04-29
Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 195mm dia
Kontakta oss för bulkpris
$308,75
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | A2D200-AA04-29 |
| Tillverkare: | ebm-papst Inc. |
| Spänning - Nominell: | 230/400VAC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | 65.0W |
| RPM: | – |
| Bredd: | – |
| Fläkttyp: | Röraxial, 3-fas |
| Serie: | A |
| Storlek / Dimension: | Rund - 195 mm dia |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | – |
| Funktioner: | Dubbel spänning |
| Uppsägning: | – |
| Ingressskydd: | IP44 |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | – |
| Beskrivning: | FLÄKTMOTORDRIVNA IMPELLRAR 460VAC |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt tubaxial, 3-fas 230/400VAC rund - 195mm dia |
| Delstatus: | Aktiv |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | – |
| Material - Blad: | Stål |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,7 dBA |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "ebm-papst A2D200-AA04-29 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.