sunon A2175-HBL-TC Fläkt
SKU:
A2175-HBL-TC
Sunon A2175-HBL TC 220/240V 0,11A 26W 2trådsfläkt
Kontakta oss för bulkpris
$84,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sunon |
| Modell: | A2175-HBL TC |
| spänning: | 220/240V |
| Varvtal (RPM): | 3200 |
| Typ: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.11A |
| Kraft: | 26W |
| Buller: | 58 dBA |
| Luftflöde: | 239,0 CFM (6,76 m?/min) |
| AC/DC: | AC-fläktar |
| Uppsägning: | 2 trådar |
| Storlek: | 172 mm x 150 mm x 50 mm |
| Lager: | Boll |
| Form: | Rektangulär |
| Serie: | A |
| Statiskt tryck: | 0,690 i H2O (171,8 Pa) |
| Blad_material: | Polybutylentereftalat (PBT) |
| Ram_material: | Aluminium |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Buller |
58 dBA |
| Luftflöde |
239,0 CFM (6,76 m?/min) |
| Kraft |
26W |
| Spänning |
220/240(V) |
| Varvtal per minut |
3200 |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "sunon A2175-HBL-TC Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sofasco A12038V1HBT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.