Sanyo Denki 9WV0824A1001 fläkt
SKU:
9WV0824A1001
Fläkt Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 3 Wire Ledningar
Kontakta oss för bulkpris
$52,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9WV0824A1001 |
| Buller: | – |
| Luftflöde: | – |
| Effekt (watt): | – |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| RPM: | – |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Sanyo Denki |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 80 mm L x 80 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Ingressskydd: | IP68 - dammtät, vattentät |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | cURus, TUV |
| Vikt: | – |
| Serie: | San Ace 80W |
| Nominell strömstyrka (ampere): | – |
| Spänningsintervall: | – |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | – |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 24VDC Square - 80mm L x 80mm H Ball 3 Wire Ledningar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
10,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9WV0824A1001 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 109P0812H704 fan
Betygsatt 0 av 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.