9WPA0612H4001 fläkt
SKU:
9WPA0612H4001
Kontakta oss för bulkpris
$38,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9WPA0612H4001 |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| Luftflöde: | – |
| Buller: | – |
| Effekt (watt): | – |
| RPM: | – |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Serie: | San Ace 60W |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Statiskt tryck: | – |
| Lagertyp: | Boll |
| Funktioner: | Skydd mot låst rotor, hastighetssensor (tachometer) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Ingressskydd: | IP68 - dammtät, vattentät |
| Driftstemperatur: | – |
| Godkännande organ: | cURus, TUV |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
10,5dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "9WPA0612H4001 fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.