Sanyo Denki 9WP0624H401 Fläkt
SKU:
9WP0624H401
Sanyo 9WP0624H401 24V fläkt
Kontakta oss för bulkpris
$30,74
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sanyo Denki |
| Modell: | 9WP0624H401 |
| Varvtal (RPM): | 3800 VARV PER MINUT |
| Typ: | Röraxial |
| Buller: | 28,0 dB(A) |
| Luftflöde: | 18,7 CFM (0,524 m?/min) |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Bredd: | 25,00 mm |
| Funktioner: | Hastighetssensor (Tach) |
| Serie: | San Ace 60W |
| Statiskt tryck: | 0,161 i H2O (40,2 Pa) |
| Beskrivning: | FLÄKT 60X25MM 24VDC IP68 TACH |
| Spänning - Nominell: | 24VDC |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 60 mm L x 60 mm H |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (obegränsad) |
| Lagertyp: | Boll |
| Godkännanden: | CSA, TUV, UL |
| Spänningsintervall: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Effekt (watt): | 1.44W |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Material - Ram: | Plast |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 60000 timmar @ 60°C |
| Ingressskydd: | IP68 - dammtät, vattentät |
| Nuvarande betyg: | 0.060A |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Tillverkare | |
| Uppsägning | |
| Buller |
28,0 dB(A) |
| Luftflöde |
18,7 CFM (0,524 m?/min) |
| Varvtal per minut |
3800 VARV PER MINUT |
| Original |
JA |
| Skick |
Ny |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9WP0624H401 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.