Sanyo Denki 9WG1212E1D01-E fläkt
SKU:
9WG1212E1D01-E
Fläkt Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 118,0 CFM (3,30m³/min) 3 trådar
Kontakta oss för bulkpris
$53,00
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| MPN: | 9WG1212E1D01-E |
| Buller: | 46,0dB(A) |
| Luftflöde: | 118,0 CFM (3,30m³/min) |
| Effekt (watt): | 7.32 W |
| Spänning - Nominell: | 12 VDC |
| RPM: | 3100 VARV PER MINUT |
| Uppsägning: | 3 trådkablar |
| Tillverkare: | Sanyo Denki |
| Storlek / Dimension: | Fyrkantig - 120 mm L x 120 mm H |
| Bredd: | 38,00 mm |
| Statiskt tryck: | 0,402 i H2O (100,1 Pa) |
| Lagertyp: | Boll |
| Fläkttyp: | Röraxial |
| Funktioner: | Sensor för låst rotor |
| Ingressskydd: | IP55 - dammskyddad, vattentålig |
| Driftstemperatur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Godkännande organ: | CSA, TUV, UL |
| Vikt: | 410,05 g (0,904 lb) |
| Serie: | San Ace 120W |
| Nominell strömstyrka (ampere): | 0.610A |
| Spänningsintervall: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Material - Ram: | Aluminium |
| Material - Blad: | Plast |
| Livslängd @ Temp: | 80000 timmar @ 60°C |
| Detaljerad beskrivning: | Fläkt Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 118,0 CFM (3,30m³/min) 3 trådar |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Buller |
46,0dB(A) |
| Luftflöde | |
| Effekt (watt) | |
| Spänning - Nominell | |
| VARVTAL | |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo Denki 9WG1212E1D01-E fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD1212UB-A31GL Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
IYPE A290-0241-T071 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.