Sanyo 9HV0812P1G001 Fläkt
SKU:
9HV0812P1G001
Kontakta oss för bulkpris
$17,03
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sanyo |
| Buller: | 69 dBA |
| Spänning:: | 12V |
| Kraft: | 40.8W |
| Varvtal (RPM): | 14900 |
| Luftflöde: | 130,7 CFM (3,701 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 3.4A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 4 i H2O |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 80 mm x 80 mm x 38 mm |
| Tillverkare: | Sanyo |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
69 dBA |
| Luftflöde |
130,7 CFM (3,701 m?/min) |
| Kraft |
40.8(w) |
| Spänning |
12(V) |
| Varvtal per minut |
14900 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 9HV0812P1G001 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta BCB1012GJ-01 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta AFB0405VHA Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.