Sanyo 9GV1248P1J01 Fläkt
SKU:
9GV1248P1J01
Kontakta oss för bulkpris
$33,45
-
Standardleverans
Spårbar standardfrakt
6-12 dagar
-
DHL Courier-leverans
3-6 dagar
-
120 dagars garanti och pengarna tillbaka-garanti
Betalningsmetoder:
Beskrivning
| Varumärke: | Sanyo |
| Buller: | 64 dBA |
| Spänning:: | 48V |
| Kraft: | 36W |
| Varvtal (RPM): | 6400 |
| Luftflöde: | 224 CFM (6,343 m?/min) |
| Fläkttyp: | Axiell |
| Nuvarande: | 0.75A |
| AC/DC: | DC-fläktar |
| Lager: | Boll |
| Form: | Fyrkant |
| Statiskt tryck: | 1,45 i H2O |
| Ram_material: | Plast |
| Storlek: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Tillverkare: | Sanyo |
Specifikation
Översikt
| Vikt | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Uppsägning | |
| Buller |
64 dBA |
| Luftflöde |
224 CFM (6,343 m?/min) |
| Kraft |
36W |
| Spänning |
48V |
| Varvtal per minut |
6400 |
| Tillverkare |
Kontakta oss
Kundrecensioner
Betygsatt 0 av 5
0 recensioner
Betygsatt 5 av 5
0
Betygsatt 4 av 5
0
Betygsatt 3 av 5
0
Betygsatt 2 av 5
0
Betygsatt 1 av 5
0
Bli först med att recensera "Sanyo 9GV1248P1J01 Fan" Avbryt svar
Relaterade produkter
ADDA AD0824XB-F79DS Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
FLOWMAX A90L-0001-0396 Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
EBMPAPST 3314NHH Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$43,09
SKU:
3314NHH
ADDA AD0412HB-C5B Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 09225VE-24P-CT Fläkt
Betygsatt 0 av 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Recensioner
Rensa filterDet finns inga recensioner ännu.